نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک

مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک مبایعه نامه فروش و نقل و انتقال اموال غیرمنقول و ثبت شده می باشد که یک فرمت استاندارد و متناسب در این حوزه است و فیمابین افراد و اشخاص قابل تنظیم است . تمام شروط و تعهدات فی مابین ضروری و لازم در انجام معامله و فروش و خرید املاک در این قرارداد امده  است. توصیه می شود این قرارداد با دقت کامل و با ذکر دقیق مشخصات ملک، توضیحات و ملحقات به ملک و همچنین تعهدات مالی طرفین بصورت کامل و با توضیحات مفصل ذکر شود. شروط فسخ در این قرارداد آمده و لازم است که طرفین مجددا هم آن را بررسی کنند. این قرارداد قابل استفاده در بنگاه های معاملات و املاکی های مختلف می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک, دانلود مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک, تنظیم مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن بدون داوری نمونه قرارداد بیع قطعی سه دانگ مشاع از شش دانگ یک باب منزل مسکونی نمونه قرارداد تعهد واگذاری یک قطعه زمین مسکونی نمونه قرارداد فروش آپارتمان بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو