نمونه قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و …

قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و ...

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک نمونه قرارداد لیتوگرافی، چاپ و صحافی اثرها و کتاب های آماده برای چاپ انتشارات ها و نویسندگان و دیگر تولیدکنندگان کتاب و محصولات فرهنگی مکتوب اعم از مجلات- ویژه نامه ها و گاهنامه ها و ... می باشد. یک نمونه قرارداد متناسب در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و ..., دانلود قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی, تنظیم قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ, قرارداد چاپ کتاب,قرارداد چاپ,قرارداد چاپ بنر,قرارداد چاپخانه,قرارداد چاپ کاتالوگ,قرارداد چاپ آگهی,قرارداد چاپ و نشر,قرارداد چاپ و نشر کتاب,قرارداد چاپ و طراحی,قرارداد چاپ سررسید,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد درج آگهی نمونه قرارداد حروف چینی کتاب نمونه قرارداد ارائه بانک اطلاعاتی از کالاهای موجود در همه کشورها به صورت نرم افزاری نمونه قرارداد ویرایش فنی نمونه قرارداد ویرایش ادبی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو