نمونه قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون

قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد به منظور مشارکت در راه اندازی و سرمایه گذاری مشترک بر یک واحد گاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون به اضافه اراضی زراعی قابل بهره برداری با مالکیت طرفین می باشد. در این قرارداد یکی از طرفین دارای پروانه احداث یک واحد گاوداری و یک واحد روغن کشی زیتون می باشد و طرف دیگر سرمایه گذار تعیین کننده منابع مالی و مالک اراضی قابل کشت و بهره برداری می باشد. وفق این قرارداد طرفین با مشارکت در تمام موارد فوق الذکر اقدام به یک سرمایه گذاری مشترک می نماینند. این نمونه قرارداد یک نوع استاندارد و کامل از قرارداد مشارکت در امر تولید و کشاورزی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون, دانلود قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون, تنظیم قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون, ,

مقالات مرتبط

آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا آیا قرارداد شراکت لازم است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت در واردات و فروش کامپیوتر و ماشین های اداری نمونه قرارداد مشارکت و همکاری برنامه های تحقیقاتی، مطالعاتی، تخصصی نمونه قرارداد مشارکت ناشر در تبلیغ تلویزیونی جمعی نمونه قرارداد مشارکت در تامین مالی ساخت و بهره برداری پل های عابر پیاده مکانیزه نمونه قرارداد مشارکت بازاریابی و فروش دستگاه و تجهیزات بیمارستانی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو