نمونه قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون

قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد به منظور مشارکت در راه اندازی و سرمایه گذاری مشترک بر یک واحد گاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون به اضافه اراضی زراعی قابل بهره برداری با مالکیت طرفین می باشد. در این قرارداد یکی از طرفین دارای پروانه احداث یک واحد گاوداری و یک واحد روغن کشی زیتون می باشد و طرف دیگر سرمایه گذار تعیین کننده منابع مالی و مالک اراضی قابل کشت و بهره برداری می باشد. وفق این قرارداد طرفین با مشارکت در تمام موارد فوق الذکر اقدام به یک سرمایه گذاری مشترک می نماینند. این نمونه قرارداد یک نوع استاندارد و کامل از قرارداد مشارکت در امر تولید و کشاورزی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون, دانلود قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون, تنظیم قرارداد مشارکت در یک واحدگاوداری و یک کارخانه تولید روغن زیتون, ,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت مدنی تولید و فروش بخاری گازی نمونه قرارداد سرمایه گذاری مشارکتی نمونه قرارداد مشارکت در انجام خدمات پیمانکاری نمونه قرارداد مشارکت مدنی جهت اخذ مجوز تاسیس داورخانه نمونه قرارداد اولیه مشارکت به قصد تاسیس جوینت ونچر شرکتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو