نمونه مبایعه نامه (خودرو) نمایشگاه داران اتومبیل

مبایعه نامه (خودرو) نمایشگاه داران اتومبیل

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور خرید و فروش وسائط نقلیه، خودرو، وسایل سنگین در نمایشگاه ها و فروشگاه های فروش خودرو می باشد. یک قرارداد متناسب و کامل در حوزه معاملات خودرو می باشد. در این قرارداد تمام تعهدات طرفین که در معامله وسایل نقلیه ضروری است و باید به آن پرداخته و تعیین تکلیف شود مشخص شده و یک نمونه استاندارد از این نوع مبایعه نامه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه خودرو, دانلود مبایعه نامه خودرو, تنظیم مبایعه نامه خودروو مبایعه نامه خودرو,مبایعه نامه خودرو pdf,مبایعه نامه خودرو doc,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد معاوضه واحد مسکونی نمونه قرارداد ودیعه ملک نمونه مبایعه نامه املاک نمونه قرارداد واگذاری یک قطعه زمین با کاربری مسکونی نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو