نمونه مبایعه نامه خودرو

مبایعه نامه خودرو

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور خرید و فروش وسائط نقلیه، خودرو، وسایل سنگین در نمایشگاه ها و فروشگاه های فروش خودرو می باشد. یک قرارداد متناسب و کامل در حوزه معاملات خودرو می باشد. در این قرارداد تمام تعهدات طرفین که در معامله وسایل نقلیه ضروری است و باید به آن پرداخته و تعیین تکلیف شود مشخص شده و یک نمونه استاندارد از این نوع مبایعه نامه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

فرم مبایعه نامه خودرو, متن مبایعه نامه خودرو, فروش مبایعه نامه خودرو, مبایعه نامه خودرو,مبایعه نامه خودرو pdf,مبایعه نامه خودرو doc,مبایعه نامه خودرو word,مبایعه نامه خودرو چیست,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه فروش املاک نمونه قرارداد فروش آپارتمان نمونه مبایعه نامه ( خرید آپارتمان ) نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن بدون داوری نمونه مبایعه نامه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو