نمونه قرارداد کار معین با مشاور/ همکار/ مجری

قرارداد کار معین  با مشاور/ همکار/ مجری

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور واگذاری بخشهای مشخصی از یک پروژه به اشخاص اعم از مشاوران، یا اشخاصی که به منظور همکاری بصورت انجام خدمات با مجریان بخش تخصصی از پروژه های تحقیقاتی و فرهنگی می باشد. این قرارداد یک قرارداد متناسب در این زمینه می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم ( متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۴ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد کار معین با مشاور/ همکار/ مجری, دانلود قرارداد کار معین با مشاور/ همکار/ مجری, تنظیم قرارداد کار معین با مشاور/ همکار/ مجری, قرارداد کار معین , فرم قرارداد کار معین , قرارداد کار معین , متن قرارداد کار معین , قرارداد کار معین , فروش قرارداد کار معین ,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار دائم نمونه قرارداد تامین نیروی کارگری نمونه قرارداد کار عضویت هنرمندان نمونه قرارداد کار تابلو فرش بافندگان نمونه قرارداد کار(کارمند)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو