نمونه مبایعه نامه شهرداری با مالکین

مبایعه نامه شهرداری با مالکین

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مبایعه نامه فروش املاک اعم از ثبتی و ثبت نشده به شهرداری است. یک نمونه استاندارد برای تنظیم این گونه قراردادها فیمابین شهرداری و مالکین می باشد و تعهدات طرفین در این مبایعه نامه آمده است و بصورت مفصل به آن پرداخته است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه شهرداری با مالکین, دانلود مبایعه نامه شهرداری با مالکین, تنظیم مبایعه نامه شهرداری با مالکین, فرم مبایعه نامه شهرداری با مالکین, متن مبایعه نامه شهرداری با مالکین,,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد واسطه گری فروش املاک نمونه مبایعه نامه فروش نقدی و قطعی موبایل نمونه قرارداد تعهد واگذاری یک قطعه زمین مسکونی نمونه مبایعه نامه املاک نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو